2018-2019 Güz Dönemi Öğrenci Alımı
2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi Öğrenci Alımı İlanı için Tıklayınız
2018-2019 Akademik Yılı Güz  Dönemi Uluslararası Öğrenci Başvuru İlanı İçin Tıklayınız
2018-2019 Education Fall Semester Student Admission Announcement 


BİLGİLENDİRME:
 
*Başvuruda bulunacak öğrenci adaylarımız ilan metinlerini dikkatlice okumaları ve online başvuru formunu eksiksiz doldurmaları önemle rica olunur.

*Başvuruda bulunan öğrenci adaylarımızın başvuru durumlarını mutlaka kontrol etmeleri gerekmektedir.
 
*Yükleyeceğiniz fotoğraf kimlik kartı vb işlerde kullanılacağından dolayı standartlara uygun olması gerekmektedir. (vesikalık fotografınızı yükleyiniz.)
 
*Online Başvurularına red  verilen öğrenci adaylarımızın düzeltme işlemi yapabilmeleri için Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.(red verilme nedeni sistemde belirtilmektedir.) 
 
*Online Başvurularına düzeltme  verilen öğrenci adaylarımızın düzeltme işlemi sisteme girerek yapabilirler.(düzeltme  verilme nedeni sistemde belirtilmektedir.) 

*Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi unutmamanız gerekmekte olup, başvuru durumunuzu, tabi tutulacağınız başvuru sınav ile sıralama sonuçlarını,kesin kayıt hakkı bilgisini ve öğrenci numaranızı başvuru sisteminden takip edeceksiniz.
 
*Başvurusuna onay verilen öğrenci adaylarımız ilgili ilanda belirtilen hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir. (Değerlendirme Sınav tarih ve saatleri)


Sağlık Bilimleri Enstitüsü
 
Adres : Karabük Üniversitesi Demirçelik Kampüsü Meslek Yüksek Okulu Binası B Kapısı Zemin Kat Sağlık Bilimleri Enstitüsü 78050 KARABÜK

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Telefon :0 370 418 73 40

Faks: 0 370 418 73 41

E-Posta : sabien@karabuk.edu.tr